EuroLink

Інтернет
для бізнесу

від 350 грн/міс
Сервіси
Організація виділених каналів, додаткові IP адреси та інші сервіси для роботи вашого бізнесу.
Підключення
Безкоштовне підключення приміщень для бізнесу у багатоповерхових будинках.
Поширені питання
Як нараховується абонплата?
Компанія EuroLink надає свої послуги по передоплаті. Першого числа кожного місяця з Вашого особового рахунку списується сума згідно Вашого тарифного плану, а також сума за додаткові послуги таки як телебачення чи реальна IP адреса. При негативному балансі доступ до послуг буде закритий.
Як сплачувати послуги?
Ви можете сплатити за послуги за допомогою платіжних онлайн систем, через термінали самообслуговування, через інтернет-банкінг, а також у відділеннях банків. Детальні інструкції по оплаті можно знайти за посиланням>>.
  Інтернет у кредит
  Якщо трапилося так, що ви не встигли оплатити послуги вчасно, ви можете отримати кредитну лінію на 5 діб - на цей період Інтернет буде активовано. Вартість цієї послуги: 0 грн. Ви можете скористатись цією послугою тільки між 1 та 10 днями місяця. Активувати послугу можливо у вашому Особистому кабінеті. Послуга телебачення не підлягає кредитуванню.
  SMS-інформування
  Вам буде відправлено sms нагадування за 3 дні до закінчення терміну надання послуг про те, що вам необхідно внести передоплату за наступний місяць. Ціна цієї послуги: 0 грн. Активувати / деактивувати sms нагадування ви можете самостійно в Особистому кабінеті абонента.
  EuroLink
  Заявка на підключення Інтернету для бізнесу